o průběhu focení 

Jsem fotograf tělem i duší. Pokud sháníte empatický a individuální přístup, jste tady správně. Polička je mým rodným městem, nejčastěji tedy fotím v jejím okolí, ale hodně pracuji i v Litomyšli a ve Svitavách. Dojíždím za fotografií i do našeho hlavního města, Praha je prostě nádherná. Ráda řídím, jezdím proto za focením po celé České republice, fotila jsem i v zahraničí. V podstatě jsem pro každou špatnost :-) 


Zakládám si na individuálním a empatickém přístupu. Vše je o vzájemné komunikaci. Délka focení, styl i pózy jsou na naší společné domluvě. Mým cílem je zajistit vám příjemně strávený čas před mým objektivem :-) 

... co si obléct na focení? 

 - zvolte jednoduché kombinace. Je ideální kombinovat 2-3 barvy u všech členů rodiny a nepřehánět to se vzory. Můžete vzít více variant na převlečení a společně vybereme na místě.  Příroda je sama o sobě pestrá a v jednoduchosti je krása :-)

... make up na fotce

- záleží na Vás, zda se cítíte dobře nalíčená nebo ne, nechám to na Vás. Je pro mě důležité, abyste se při focení cítila svá. Jen prosím mějte na paměti, že foťák lehce ubere výraznosti líčení. 

... jak bude focení probíhat

 - mám ráda, když jste při focení co nejvíce přirození a všímáte si sami sebe navzájem. Občas vám řeknu, kam si máte kdo stoupnout, občas nechávám věci plynout. Každému sedí jiný přístup a jiná póza :-)